Коврик Пазл Дитячий "Город" 4 шт 60 х 60

- Немає в наявності
- Код: 11014
738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра, яка розвивається, складається з декількох варіантів гри. Такі килимки вбирають у себе функції пазлів, кубиків, сортера та багатьох інших.
Сенс гри з таким килимком досить простий. З окремих елементів з пазами по периметру дитина сама зможе зібрати собі ігровий килимок. Матеріал EVA, з якого виготовлені деталі килимка-пазла досить легкий і малюк безпроблемно зможе їх піднімати. Крім того, м'якість цього матеріалу зроблять гру комфортною, а його текстура має масажний ефект.
М'який, що розвивається килимок-пазл - річ, яка обов'язково повинна бути у активного допитливого малюка!
Особливість:
- Розмір одного пазла: 60 х 60 см
- Товщина пазла: 1 см
- В упаковці 4 Штука.
Характерики:
- Пакування: Пленка
- Країна виробників: Китай
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: EVA-матеріал
- Габарити: 60 х 1 х 60 см
- Вік: народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип l | Розвивальні та ігрові килимки |
- Ціна: 738 ₴
