Коврик Пазл Дитячий масажний 9 шт Вид 6

- Немає в наявності
- Код: 11047
564 ₴
Масажний килим пазл допоможе вам створити безпечне і екологічне середовище для повсякденних ігор дитини. Масажний килим складається з 9 елементів. Вони легко скріплюються між собою і надійно фіксуються між собою. На кожному з елементів зображений малюнок, виконаний у контрастних кольорах, які сприятливо впливають на розвиток очей, і оснащені простим і зрозумілим зображенням.
Моделі цієї серії бувають дуже нестабільними!
EVA - це сучасний екологічно чистий матеріал. Він має мікропористу структуру закритого типу. Має багато вагових переваг:
- Легка вага
- гнучкий і еластичний
- має амортизаційні властивості
- Стійкий до розтягування та викривлення
- Добре переносить низький і високу температуру, а також різкі перепади
- не викликає алергічних реакцій
- не має запаху
Особливість:
- Розмір одного пазла: 30 х 30 см
- Толщина пазла: 1 см
- У упаковці 9 шт.
Характерики:
- Пакування: Пленка
- Країна виробників: Китай
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: EVA-матеріал
- Габарити: 30 х 10 х 30 см
- Вік: народження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | EVA |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип l | Розвивальні та ігрові килимки |
- Ціна: 564 ₴
