Розмовляюча лялька російською мовою Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 11066
446 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька із серії "Симпатична лялька" стане справжньою подружкою для маленької дівчинки.
Лялька з каштановим волоссям і блакитними очима має милий шарм, за рахунок посмішки та рожевих щічок. Вона одягнена в рожеву спідницю і сорочку в квіточку. Літнє вбрання доповнює блакитний капелюшок на голові ляльки.
У ляльки рухливі ніжки, ручки та голова.
Фрази:
- "Привіт мій маленький друг";
- "Я рада з тобою познайомитися. Мене звати "Монька", а як тебе звуть? ;
- "Така мила та славна, нумо з тобою дружити";
- "Давай повеселимося і заспіваємо пісні про букви" (пісенка російський алфавіт);
- "Давай разом говорити скоромовки";
- "Розповідай швидше анекдот" (розповідає анекдот).
Комплектація:
- Лялька
- Гребінець
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 27 см
- Габарити упаковки: 18 х 8 х 31 см
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (у комплекті)
- Озвучка: російською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 27 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 446 ₴
