Інтерактивний пупс із аксесуарами Lovely Baby 42 см Вид 8

- Немає в наявності
- Код: 11076
1 158 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пу
пси - це не просто звичайні іграшки для дівчаток, як кубики або м'ячик - це справжнісінькі маленькі дітки, про які потрібно піклуватися, годувати, поїти, купати, грати з ними і укладати спати. Гра з пупсом – це своєрідне тренування перед справжнім материнством, тому дуже важливо, щоб іграшка була оснащена різними функціями максимально наближаючи гру до реальності.Функції:
- Ходить на горщик
- Їсть
- П'є з пляшечки
- Плаче
- Пискавка на ручці
- Рухливі ручки та ніжки
- Закриває очі
- Можна міняти підгузник
У комплекті ви знайдете: пупса, горщик, пустушку, пляшечку, тарілочку з ложечкою та підгузник.
Подаруйте своїй дитині класну іграшку, яка сприятиме розвитку таких важливих якостей, як ніжність, турбота про ближнього, любов і відповідальність.
Висота ляльки: 42 см.
Комплектація:
- Пупс
- Горщик
- Пустушка
- Пляшечка
- Тарілка
- Ложечка
- Підгузник
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота пупса: 42 см
- Габарити упаковки: 38 х 18 х 33 см
- Вік: від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warm Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 158 ₴
