Трансформер Роботи поїзда Віктор

- Немає в наявності
- Код: 11105
283 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія трансформерів "Роботи поїзда" виконана з мотивів знаменитого, дитячого мультфільму. Кожна модель має свої унікальні особливості та правила складання. До серії увійшло 6 персонажів.
Трансформер підійде дітям від 3 років. У нього великі деталі, його легко скласти та розкласти, а також миловидний дизайн, з великими яскравими очима, обов'язково сподобається малюкові.
Моделька у зібраному вигляді – локомотив. Коли Ви його розберете, то побачите перед собою милого робота з руками, які прокручуються на 360° та складними ногами, які рухаються вгору-вниз, а також складаються.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 11 см
- Габарити упаковки: 15 х 8 х 14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 110 мм |
| Персонажі | Robot Trains |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 283 ₴

