Музичний мобіль "Казкові сни" карусель на ліжечку Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 11150
1 086 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мобіль "Казкові сни" з українською озвучкою - стане прекрасною першою іграшкою і чудовим інтер'єрним рішенням дитячої кімнати.
Яскрава, легка і функціональна конструкція складається з трьох головних елементів:
- Кронштейн (база-кріплення) з вбудованим музичним блоком;
- Кронштейн (вигнутий елемент) з блоком, що світиться;
- Хрестовина для підвішування 8 іграшок, виготовлена з м'якої гуми.
Ефекти моделі:
- Кнопка перемикача - вимкнути/ обертання зі світлом/ обертанням з музикою;
- Кнопка — налаштування світла.
- Кнопка — налаштування звуку;
- Кнопка - перемикання мелодій.
Мовою колискових пісень є українська.
Хрестовина мобіля оснащена 4-ма гачками для підвішування основних іграшок-брязкалець, а ще 4 малих гачка для підвішування 4-х маленьких іграшок.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Ел-ти живлення: Батарейки 2х АА (не входять до комплекту)
- Габарити упаковки: 49 х 9 х 34 см
- Вік: від 6 місяців
- Мова озвучення: українська
- Спосіб встановлення: На стінку ліжка
Музичний блок працює від двох батарейок, таких, як АА - не входять до комплекту
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Мобілі |
| Артикул | 11150 |
- Ціна: 1 086 ₴
