Великий набір для креативної творчості Unicorn Wow Box Іграшка сюрприз з м'якою іграшкою (фіолетовий)

- Немає в наявності
- Код: 146279-1
845 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір - СУПЕРХІТ, тому що нескінченна кількість фантастичних сюрпризів в її складі, зробить ваше занурення у світ улюблених єдинорогів яскравим, цікавим і просто незабутнім! Яйце поні Unicorn Surpise Box - це крута новинка серед іграшок, яка приведе у захват кожну дівчинку і познайомить її з магічним світом казкових єдинорогів.
Величезний набір для творчості Іграшка-сюрприз Unicorn WOW від компанії DankoToys, лідер у виробництві набору і матеріалів для дитячої творчості, буде чудовим подарунком для дитини!
Характеристики:
- Бренд: Dankotoys
- Упаковка: Яйце
- Колір: Фіалковий
- Вага в упаковці: 1880 г
- Габарити в упаковці: 25 x 37 x 25 см
- Країна виробник: Україна
- Матеріал: Комбінований
Комплектація:
- м'яка іграшка єдинорог - 1 шт.;
- скам'янілий шар земної породи з 20 каміннями - 1 шт.;
- стек – 1 шт.; пензлик - 2 шт.; гумка – 1 шт.;
- блістерна форма "єдиноріг" - 4 шт.;
- пакет гіпсового порошку - 1 шт.;
- комплект з 12 кольорів акрилової фарби - 1 шт.
- пластилін "Air Clay Fluoric" - 4 шт.;
- кінетичний пісок "Stretch Sand" - 200 г, формочки для ліплення - 2 шт.;
- гребінець - 1 шт.;
- шпилька - 1 шт.;
- в'язка маса «Unicorn slime» - 1 шт.;
- в'язка маса «Princess Pony Slime» - 1 шт.;
- сумка-розмальовка- 1 шт.;
- інструкція - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 25 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 845 ₴


