Великий Мегадроїд Піксі монстр з Монкарт робот трансформер

- Немає в наявності
- Код: 20102
632 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна іграшка-трансформер серії Мегадроїд — протопіп Піксі— це дракон, один із головних персонажів мультфільму Монкарт! Піксі — живий і ненажерливий монстр. Фігурка яскравого рожевого кольору з білими, фіолетовими та чорними елементами.
Іграшка має незвичайну трансформацію з кількох машинок на одного Мегдроїда.
Великий автомобіль – це корпус Мегароїда. У ньому є спеціальний відсік, куди заїжджає маленька машинка з Піксі, що знаходиться в ній. У момент влучення машини в спеціальний відсік, спрацьовує магнітний механізм. Відразу після цього відбувається автоматична трансформація робота. Також легко він знову розбирається на окремі машинки.
Особливість:
- Трансформація за допомогою магнітного механізму
Характеристики:
- Серія: Megaroid
- Модель: Бійка
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Габарити іграшки: 14 х 8 х 12 см
- Габарити упаковки: 26 х 13 х 22 см
- Висота: 22 см
- Матеріал: пластик
- Колір: Рожевий
- Вік: від 4 років
Іграшка складається з 2-х частин:
- машинки-трансформер з головою монстра
- машинки-трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 632 ₴


