Карета з конем музична Блакитна

- Немає в наявності
- Код: 20184
717 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карета для юних шанувальниць казок і фантастичних історій.
Фігурна блакитна карета прикрашена вилитими елементами декору — гілочки, серця та пелюстки. Карета обладнана дверима, що відкриваються з двох боків і світловими ефектами. На даху встановлена велика корона, а місце кучера обладнане зручним кріслом. Колеса, рама та декоративні елементи пофарбовані в золотий колір.
Повезе цю карету на бал білосніжний кінь. У нього красива біла грива та пухнастий хвіст, які по всій довжині прикрашені блакитними пасмами.
Функції конячки:
Ефекти коня працюють від 2 батарейок АА — не входять до комплекту.
Фігурна блакитна карета прикрашена вилитими елементами декору — гілочки, серця та пелюстки. Карета обладнана дверима, що відкриваються з двох боків і світловими ефектами. На даху встановлена велика корона, а місце кучера обладнане зручним кріслом. Колеса, рама та декоративні елементи пофарбовані в золотий колір.
Повезе цю карету на бал білосніжний кінь. У нього красива біла грива та пухнастий хвіст, які по всій довжині прикрашені блакитними пасмами.
Функції конячки:
- рух уперед;
- нахил голови;
- реалістичні звуки.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Блакитний
- Габарити іграшки: 40 х 10 х 15 см
- Габарити упаковки: 41 х 14 х 22 см
- Вік: від 3 років
- карета;
- кінь;
- амуніция;
- аксесуари.
Ефекти коня працюють від 2 батарейок АА — не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 717 ₴

