М'яка іграшка песик "Щенячий Патруль: Кремез"

- Немає в наявності
- Код: 20229
290 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка у вигляді персонажа мультфільму "Щенячий патруль" - цуценя Кремез. Має присоску кріплення, за допомогою якого іграшку можна чіпляти на скло.
Характеристики:
- Упаковка: Пакет
- Колір: Разні кольори
- Вага в упаковці: 110 г
- Габарити в упаковці: 16 x 8 x 21 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: тканина Плюшева
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 21 см |
| Вага | 110 г |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
- Ціна: 290 ₴
