Інтерактивна вантажна машинка спецтехніка Лісовоз з краном Зелений

- Немає в наявності
- Код: 23482
937 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна вантажна машинка спецтехніка Лесотовоз з інерційним механізмом. На даху вантажівки знаходяться основні ігрові елементи: помпова кнопка піднімання крана і 3 музичні клавіші з різними характерними звуками. Щоб повернути кран до початкового стану, треба опустити ричажок на бічній частині машини вниз. З такою захопливою і багатофункціональною машиною час буде летіти непомітно і дуже весело! Розмір машинки 29 х 11 х 20 см.
Особливість:
Особливість:
- масштаб транспорту 1:12;
- Оригінальний дизайн і яскрава характерність.
- Міні модель оригінального транспорту;
- 3 функціональних кнопки і яскрава мігка;
- наявність інерційного механізму;
- Швидкий габаритний кран;
- комп’ ютерний механізм;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 937 ₴






