Танк на радіокеруванні з обертовою вежею Коричневий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 23543
1 152 ₴
1 012 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Танк на радіокеруванні повністю імітує реальну бойову машину! Чудова деталізація, маскувальний принт і безліч вилитих елементів, ось що впадає в око з перших секунд! Танк керується з пульта, вежа обертається на 360.
Особливості:
Особливості:
- яскрава підсвітка фар;
- потужна акумуляторна батарея 4.8 V;
- ефектні звуки мотора;
- реалістичні звуки пострілів
- завдяки гусеницям, танк може їздити по шорсткій поверхні.
- танк на гусеничному ходу, має рухому платформу, її можна крутити водночас вона обладнана тріскачкою.
- стовбур танка підіймається на 45 градусів у верх.
- вперед/назад;
- вправо/ влево;
- рух платформи з гарматою проти годинникової або за годинниковою стрілкою;
- у разі одночасного натискання двох кнопок, танк стріляє;
- танк;
- пульт керування;
- акумуляторна батарея 4.8V;
- USB-кабель для підзаряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 1 км/год |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 012 ₴


