Динозавр на радіокеруванні Стегозавр

- Немає в наявності
- Код: 23561
1 435 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка у вигляді динозавра, яка принесе радість Вашій дитині та занурить її у захоплюючий світ доісторичних істот. Мешканець юрського періоду не тільки може гарчати та відтворювати мелодії при ходьбі, але також повторювати те, що ви скажете! Управління відбувається за рахунок пульта.
- Roar&Walk - дозволяє йти і гарчати.
- Sing&Walk - дозволяє йти та відтворювати мелодію.
- Talk - записує ваш голос і повторює.
- Pause/Start - зупиняє/відтворює дії.
Для того, щоб активувати “голос” доісторичної істоти потрібно натиснути на команду “Talk” та почати говорити. Після того, як динозавр запише Ваш голос, він почне відтворювати фразу під час ходьби, а потім зупиниться, щоб записати наступну. Іграшка виконана з якісних поєднаних матеріалів: тулуб і лапки пластикові, голова та хвіст заповнені м'яким наповнювачем, а його шкірка - з дуже приємного на дотик текстильного матеріалу з глянсовими цятками, який імітують лусочки.
Розмір динозавра 30 х 10 х 14 см.
Пульт управління працює від 2-х батарейок типу “АА” (у комплект не входять),
Ефекти динозавра працюють від 3-х батарейок ААА (в комплект входять).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 435 ₴
