Двоколісний самокат із ручним гальмом Corso 12 дюймів Чорний із зеленим Вид 2

-8%
- Готово до відправки
- Код: 23652
3 202 ₴
2 946 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат Corso призначений для дітей від 3 років. Рама самоката виготовлена з металу. V-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 83 см до 93 см. Особливістю цієї моделі стали надувні гумові колеса. Завдяки таким колесам, прохідність самоката збільшується. На ньому можна їздити не тільки асфальтом і рівною дорогою, але й ґрунтовою дорогою й тротуарною плиткою.
Характеристики самоката:
- Великі надувні гумові колеса — 12 дюймів;
- Висота керма регулюється до 93 см;
- Ширина керма (від ручки до ручки) — 55 см
- Розміри деки — 40 х 12 см; Корисна довжина деки — 35 см.
- Висота деки від підлоги — 14 см;
- Матеріал рами — метал;
- Ручне гальмо;
- Складана металева підніжка — 10 см;
- Максимальне навантаження: 70 кг.
- Для дітей від 3 років зі зростом не менш ніж 100 см.
- Маса Нетто: 8,3 кг
- Маса Брутто: 9,1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Позашляховий |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 305 мм |
| Висота рульової стійки | 93 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 8.3 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 946 ₴






