Інерційна машинка Служба порятунку зі світлом і звуком Червоний

- Немає в наявності
- Код: 23675
657 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель автомобіля серії “Rescue” у масштабі 1:16!
Моделі службової машини виготовлені з пластику, а для захопливої гри задні колеса обладнані інерційним механізмом.
На даху автомобіля розташовано чотири функціональні кнопки, які активують світлові та звукові ефекти:
Ефекти працюють від трьох батарейок AG-13 - входять до комплекту.
Моделі службової машини виготовлені з пластику, а для захопливої гри задні колеса обладнані інерційним механізмом.
На даху автомобіля розташовано чотири функціональні кнопки, які активують світлові та звукові ефекти:
- підсвічування мигалки синім та червоним кольором;
- перша кнопка - запалювання та мигалка;
- друга кнопка — спец. сигнал і гудок;
- третя кнопка - сирена і фрази англійською мовою;
- четверта кнопка - програє всі звуки.
Ефекти працюють від трьох батарейок AG-13 - входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 850 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 657 ₴
