Машина трансформер на радіокеруванні Autobot Heroes Чорна з червоним

- Немає в наявності
- Код: 23698
1 691 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер на радіоуправлінні - це унікальна іграшка, яка має цікавий функціоналом.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити в усі напрямки. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти та обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світло-звуковими ефектами.
Особливістю даної моделі стала функція боксування робота, що безсумнівно порадує хлопчаків. Для цього в комплекті передбачена боксерська груша, яка обладнана підсвічуванням.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3.7V 350mAh.
Пульт управління функціонує від 2-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять в комплект).
Боксерська груша працює від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5V (не входять в комплект)
Комплектація:
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити в усі напрямки. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти та обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світло-звуковими ефектами.
Особливістю даної моделі стала функція боксування робота, що безсумнівно порадує хлопчаків. Для цього в комплекті передбачена боксерська груша, яка обладнана підсвічуванням.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3.7V 350mAh.
Пульт управління функціонує від 2-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять в комплект).
Боксерська груша працює від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5V (не входять в комплект)
Комплектація:
- робот-трансформер;
- акумулятор;
- USB-зарядка;
- груша;
- пульт керування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Трансформер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 691 ₴




