Дитяча машинка на радіокеруванні Cartoon Car Синя з рожевим

- Немає в наявності
- Код: 23724
774 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжнє захоплення у маленького автолюбителя викличе яскрава функціональна машинка зі знімним, м'яким гумовим корпусом! Обтічна конструкція, компактні розміри та оригінальний мультиплікаційний дизайн надають моделі свого неповторного стилю.
Особливості моделі:
Управління:
Особливості моделі:
- знімний гумовий корпус;
- стильний, ергономічний дизайн;
- простота в управлінні.
Управління:
- вперед;
- назад;
- активація звуків та весела мелодія.
- машинка;
- пульт керування;
- USB кабель для заряджання акумулятора;
- 2 батарейки типу "АА"
Машинка працює від акумуляторної батареї 3.7V. Пульт управління працює від 2х батарейок типу "АА" - входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 774 ₴



