Машинка на радіокеруванні Blazing Trails Червона з чорним

- Немає в наявності
- Код: 23732
709 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви думаєте, що вашу дитину вже досить складно здивувати, то нова антигравітаційна машинка на радіокеруванні доведе вам зворотне. Швидкий і потужний суперкар здатний підкорювати не тільки швидкісні траси, але й спритно пересуватися вертикальними поверхнями. Правда незвично?! До того ж це один із героїв мультфільму, що минув, про круті тачки. Рівнодушним не залишиться жоден хлопчик.
Особливості:
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- гра виготовлена з якісних полімерних матеріалів;
- барвистий дизайн із яскравими елементами;
- обладнана підсвіткою;
- два режими їзди: по горизонтальній і вертикальній поверхнях;
- пульт дистанційного керування працює від 3 батарейок ААА (не входять до комплекту);
- машинка з вбудованим акумулятором;
- до комплекту входить USB-кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 709 ₴

