Машина-трансформер на радіокеруванні Jaki Синя

- Немає в наявності
- Код: 23737
1 852 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-трансформер на радіокеруванні - це унікальна іграшка, яка має цікавий функціонал.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити в усіх напрямках. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами. При вмиканніі машина видає звуки запалювання після чого грає мелодія і спрацьовує підсвічування фар.
Машинка, яка трансформується з робота, є сміттєвозом, а перетворений робот нагадує персонажа Трансформера.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3.7 V.
Пульт управління функціонує від 3-х батарейок типу "АА" 1,5V (не входять в комплект).
Комплектація:
- робот-трансформер
- акумулятор
- USB-зарядка
- пульт керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaki |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Персонажі | Transformers |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Трансформер |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 852 ₴



