Машинка для малюків на дистанційному керуванні Вантажівка Play Smart Помаранчева з блакитним

- Немає в наявності
- Код: 23769
1 211 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія "Збирай і Грай" від виробника Play Smart - це високо деталізовані, дитячі моделі спецтехніки, які володіють унікальним функціоналом і винятковою якістю.
Конструкція машинки повністю імітує реально існуючу спецтехніку зі збереженням головного призначення машини. Модель поєднує в собі сучасний дизайн і чудову корекцію.
Головною перевагою моделі є повністю розбірна конструкція, яку Ви зможете розібрати і також легко зібрати завдяки шурупокруту або викрутці.
Особливості моделі:
- управління відбувається за рахунок інфрачервоного пульта;
- пульт управління - це і шурупокрут і пульт управління машинкою;
- в режимі шурупокрута насадка обертається як у ліву сторону, так і в праву;
- щоб активувати рух машинки необхідно витягнути із шурупокрута салатовий патрон і помістити його в спеціальний відсік в машинці, так встановиться зв'язок між пультом і іграшкою;
- машинка може їхати вперед і назад;
- викрутка зі змінними насадками;
- насадку можна вставити в шурупокрут.
Комплектація:
- машинка;
- шурупокрут;
- ключ;
- викрутка;
- 3 насадки;
- 2 запасних болта.
Шурупокрут; працює від 2-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 211 ₴


