Джип на радіокеруванні Off Road Чорний з зеленим

- Немає в наявності
- Код: 23779
1 603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований джип - це справжній позашляховик, який готовий брати участь в самих екстремальних гонках і виходити переможцем, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.
Масштаб машини становить 1:16.
Управління позашляховиком відбувається дистанційно за допомогою спеціального пульта, виконаного у вигляді важеля.
Технічні особливості машинки:
Пульт працює від 2-х батарейок 1.5V типу АА (в комплекті).
У комплекті:
Масштаб машини становить 1:16.
Управління позашляховиком відбувається дистанційно за допомогою спеціального пульта, виконаного у вигляді важеля.
Технічні особливості машинки:
- Повне управління (вперед, назад, вліво, вправо);
- Привід на 2 колеса. 2WD означає, що з 4-х коліс привід здійснюється тільки на 2;
- Гумові покришки на колесах з протектором;
- Висока підвіска з пружними пружинами.
Пульт працює від 2-х батарейок 1.5V типу АА (в комплекті).
У комплекті:
- авто;
- пульт керування;
- 2 батарейки типу АА;
- акумуляторна батарея 6V;
- зарядка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 603 ₴

