Автобус на радіокеруванні City Bus Помаранчевий з синім

-10%
- Готово до відправки
- Код: 23783
1 047 ₴
946 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус на радіокеруванні - це модель міського транспорту серії "City Bus".
Автобус прикрашений вилитими декоративними елементами у вигляді дверей, прозорого скла і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою.
Управління міським транспортом здійснюватиметься від пульта на ручному управлінні:
Габарити автобуса - 43.5х6х8 см.
Комплектація набору:
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
Автобус прикрашений вилитими декоративними елементами у вигляді дверей, прозорого скла і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою.
Управління міським транспортом здійснюватиметься від пульта на ручному управлінні:
- вперед / назад;
- вправо / вліво.
Габарити автобуса - 43.5х6х8 см.
Комплектація набору:
- автобус;
- пульт ручного управління;
- акумуляторна батарея 3.7V;
- USB-зарядка.
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 946 ₴

