Дитяча дидактична дерев'яна іграшка Логіка Бежевий з зеленим

- Немає в наявності
- Код: 23807
931 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний логічний куб від "4FUN Game Club wood" - це справжній ігровий центр для розвитку Вашого малюка!
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання дитини буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим і цікавим! Під час гри малюк зможе вивчати нові форми та кольори, тренувати дрібну моторику, логіку й уяву!
Багатофункціональний куб містить:
- пальчиковий лабіринт;
- сортер;
- д ерев'яний лабіринт;
- циферблат годинника з стрілками, що обертаються;
- шестерні, що обертаються;
- кубики із зображеннями цифр, які обертаються;
- рахівниця;
- магнітна рибалка;
- настільна міні гра.
Всі деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві та приємні на дотик кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 931 ₴





