Набір морських тварин 14 елементів

- Немає в наявності
- Код: 23870
539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дно морського океану переповнене неосяжною кількістю різних підводних істот, які розбурхують свідомість! Детальна деталізація та чіткий рельєф поверхні іграшок допоможуть у вивченні всіх видових особливостей мешканців солоних вод. Набір з жителями океану дозволить допитливому малюку стати ближче з морським світом і дізнатися про всі таємниці його глибин! Розмір фігурок 10-15 см.
Особливості:
Особливості:
- 10 підводних жителів;
- реалістичний дизайн морських тварин;
- характерний для мешканців океану забарвлення;
- реалістична деталізація поверхонь;
- фактурна будова тіла;
- різні декорації для відтворення морського світу;
- іграшка виконана з первинного пластику;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Морські тварини |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 539 ₴
