Дитячий плюшевий нічник Левеня

- Немає в наявності
- Код: 23952
844 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворушливе плюшеве левеня-нічник дбайливо оберігатиме солодкий сон вашого малюка! Гарненьке звірятко приваблює не тільки своєю чарівною посмішкою і милими оченятами, а й своєю здатністю проєктувати зоряне небо і солодкі мелодії.
Нічник може працювати в 3-х режимах:
- пректор;
- музичний програвач;
- проектор із музичним програвачем.
Модель запускається від кнопочок, які розташовані на животику:
- Power "Місяць" - вмикає/вимикає нічник, а також змінює 10 розслаблювальних мелодій!
- Light "Зірка" - змінює підсвічування нічника, всього є 6 режимів: різнокольоровий, фіолетовий, синій, зелений, блакитний, рожевий.
- Music "Коло" - присутні 2 колискові: звуки хуртовини і співають цвіркуни.
- Voice control "Чотирикутна зірка" - регулює гучність, є три інтенсивності звуку.
Левеня виконане з безпечних суміщених матеріалів: іграшка виконана з приємних на дотик різнокольорових текстильних матеріалів, а в животик вбудований проектор з нічним небом!
Ефекти моделі працюють від 3-х батарейок ААА - до комплекту не входять.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Нічники, проєктори |
- Ціна: 844 ₴

