М'яке брязкальце Кролик Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 23975
703 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-брязкальце у вигляді милого кролика стане нерозлучним другом для вашого малюка.
Вона оснащена відразу кількома кумедними функціями і дуже приємна на дотик.
Іграшка співає веселі пісеньки українською мовою, відтворює ритмічні мелодії, а також виконує роль брязкальця з елементами, що дзвінять.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- призначена для дітей від трьох місяців;
- Уукраїнське озвучування;
- відтворення 3-х пісень і 3-х мелодій;
- оснащена підсвічуванням;
- матеріали: текстиль + пластик;
- пластикові дуги містять кілька ігрових елементів: кнопки зі звуковим ефектами, пальчикову гру і елемент, що крутиться, з шурхотливим звуком;
- працює від двох батарейок ААА (не входить до комплекту).
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, сприйняттю звуків, а також тренує пам'ять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Брязкальце |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 703 ₴
