Набір для творчості з пластиліну "Скринька своїми руками" Danko Toys

- Немає в наявності
- Код: 23983
318 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви разом з Вашою дитиною створите незвичайний, дуже яскравий подарунок, що запам'ятовується - скриньку для своїх дрібних предметів і аксесуарів, а також прикраси для юних модниць.
Щоб зробити скриньку та аксесуари своїми руками – не потрібно мати особливих знань та навичок.
Проста інструкція «Майстер-клас» та підібрані матеріали допоможуть легко створити справжній шедевр!
Дитина зможе створити справжній витвір мистецтва власними руками, відкриє в собі нові таланти.
Робота з пластиліном — заняття заспокійливе та медитативне, крім того, дуже корисне для діток.
У дитини розвивається дрібна моторика пальців, акуратність, логічне мислення.
Комплектація:
- скринька пінополістиролова — 1 шт.;
- пластилін — 6 шт.;
- нитка муліне — 1 шт.;
- комплект різнокольорових кристалів — 1 шт.;
- інструкція — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 19 см |
- Ціна: 318 ₴
