Дитяча машинка Бетономішалка Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 24006
1 267 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди привертали хлопчаків різного віку. Юними дослідниками рухає інтерес дізнатися, яким чином працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе машина.
Функції:
Функції:
- 4 кнопки включають звукові ефекти;
- світло проблискових маячків;
- рухливі елементи;
- відкриваються двері кабіни;
- інерційний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 267 ₴

