Дитяча машинка Пікап Зелений

- Немає в наявності
- Код: 24014
685 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова модель позашляховика стане гарною іграшкою для Вашого сина.
Машина виглядає неймовірно стильно і привабливо. В її конструкцію додали низький дорожній просвіт, відкриту систему двигуна і кузов з відкритим вантажним відсіком, який заповнений великою музичної колонкою.
Ефекти:
Машина виглядає неймовірно стильно і привабливо. В її конструкцію додали низький дорожній просвіт, відкриту систему двигуна і кузов з відкритим вантажним відсіком, який заповнений великою музичної колонкою.
Ефекти:
- кнопка вперед - активує рух вперед;
- кнопка назад - активує рух назад;
- кнопка ключ - активує звуки двигуна;
- кнопка звук - активує сигнал машини;
- кнопка з нотою - активує музику, а машинка починає рухатися вперед і назад;
- двигун світиться: червоним, синім і зеленим кольором;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 685 ₴


