Дитяча спецтехніка Прибиральна машина Зелений з білим вид 2

- Немає в наявності
- Код: 24016
606 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прибиральна машина для очищення доріг і тротуарів модель виконана в масштабі 1:14. Контейнер з водою обладнаний повітряним помповим насосом, що передає потік води в відсік машинного відділення. Набрати воду в бак дуже просто, залийте воду за допомогою пляшечки, яка входить в комплект, потім закрийте отвір клапаном.
Особливості моделі:
Особливості моделі:
- інерційний рух;
- світяться проблискові маячки;
- докладна деталізація;
- 3 кнопки, які відповідають за звукові ефекти (фрази англійською мовою, 3 танцювальні пісні, кумедні звуки з мелодіями).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 606 ₴

