Джип на радіокеруванні Rock Truck Crawler Синій

- Немає в наявності
- Код: 25654
613 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерована машинка "Rock Crawler truck" зробить будь-яку перегони драйвовою та захопливою! Стильний дизайн, великі гумові колеса та гарна деталізація надають реалістичності грі та приваблюють навіть погляди дорослих! Крутий функціонал допоможе здійснювати різкі маневри, швидкісні заїзди та незвичайні фінти. Така іграшка подарую тільки позитивні емоції й прикрасить автопарк вашого юного автоексперта! Машинка працює від акумулятора 3.7V.
Особливість:
- реалістичний дизайн всюдихідного автомобіля;
- рух уперед/назад, вправо/ліворуч;
- яскрава біла підсвітка передніх фар під час руху вперед;
- керування відбувається через пульт на частотах 27 MHz;
- гумові колеса з протектором;
- амортизація коліс дасть змогу з легкістю долати різкі підйоми та спуски;
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- аккумулятор 3.7V;
- USB-кабель.
пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (не входить до комплекту);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Радіус дії | 12 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Баггі |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 2WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25654 |
- Ціна: 613 ₴



