М'яка іграшка плюшевий Ведмедик із бантом 41 см Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 25678
445 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшеве ведмежа стане чудовим подарунком з приводу та без приводу. У всіх, такі іграшки викликають розчулення та приємні емоції. На ведмедику є аксесуар - бантик. Ведмедик наповнений полістиролом, а зроблений зі штучного хутра, нешкідливого для здоров'я малюка. Висота 41 см.
Матеріал:
- штучне хутро;
- поліефірне волокно;
- полістирол.
- довжина: 29 см;
- ширина: 20 см
- висота: 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 445 ₴
