Гуджитсу іграшки герої Стретч-антистрес Goo Jit Zu іграшка, що тягнеться супергерой Дракон

- Немає в наявності
- Код: 25829
307 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гуджитсу — це дивовижні барвисті фігурки популярних monster flox. Розтягуй, стискай, мні! Іграшка легко тягнеться, а потім знову приймає свою колишню форму. Вона дуже приємна на дотик, м'яка та тягуча. Герой Гуджитсу має унікальне, наповнене пісочною сумішшю, тіло. Висота фігурки 15 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 307 ₴
