Самокат двоколісний із великими колесами та амортизатором Best Scooter Чорний із синім Вид 2

-8%
- Готово до відправки
- Код: 25852
2 195 ₴
2 027 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат для дітей та підлітків. Оснащений амортизатором та підніжкою. Максимальне навантаження – 100 кг.
Характеристики самоката:
- Обладнаний амортизатором на передньому колесі;
- Широке кермо із затискачем;
- Великі колеса PU 230 мм і 200 мм;
- Підшипники АВЕС 7;
- Висота керма (від підлоги) може регулюватися від 87 см до 115 см;
- Матеріал рами: алюміній;
- Ножне гальмо на задньому колесі;
- Крила над колесами;
- Складана підніжка;
- Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 115 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Регулювання керма по висоті, Підніжка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 2 027 ₴






