Складний самокат двоколісний із великими колесами та амортизатором Best Scooter Чорний Вид 2

- Готово до відправки
- Код: 25895
3 046 ₴
2 804 ₴
Прогулянковий самокат від Best Scooter - призначений для активного дозвілля дитини і стане чудовим міським транспортним засобом.
Алюмінієва рама і передній амортизатор здатні витримувати великі навантаження, а спеціальний затискач, який жорстко фіксує ручки, робить конструкцію монолітною, що дозволяє по максимуму отримати насолоду від бездоганної їзди.
Конструкція самокату компактна, складна та зручна для перенесення, форма керма - вигнута.
Система керма "Best Scooter" має металеву основу. Висота керма фіксується у 3х положеннях. Фігурні грипси виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком для кращого хвату руки.
Особливості:
- ножне гальмо на задньому колесі;
- 1 амортизаційний блок – передній;
- гумові грипси, що повторюють форму руки;
- складана конструкція;
- новий затискач керма;
- нові диски коліс;
- крила над колесами;
- наклейка на деку - наждак.
- матеріал рами – алюмінієвий сплав;
- поліуретанові колеса – жорсткість 82А;
- розмір переднього колеса – 230 мм, розмір заднього колеса – 215мм;
- підшипники: Abec-7 carbon steel закритого типу, відмінно захищені від попадання вологи та бруду, з величезним ресурсом;
- висота керма регулюється від 88 до 98 см, з фіксацією у 3х положеннях;
- розмір деки – 57 х 14 см; корисна довжина деки – 32 см.
- висота деки від підлоги – 9 см;
- нове широке велосипедне кермо - 47 см;
- металевий затискач керма;
- підніжка із пружинкою;
- Test standard: EN14619.
Вік – від 5 років.
Зріст від 145 см до 195 см.
Максимальне навантаження – 100 кг.
Представлена модель самокату виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті, Амортизатор |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 804 ₴







