Складний самокат двоколісний із великими колесами та амортизатором Best Scooter Чорний Вид 3

- Готово до відправки
- Код: 25904
2 600 ₴
2 397 ₴
З двоколісним самокатом від “Best Scooter” Ваша дитина насолоджуватиметься швидкою та безпечною їздою. Високоміцна конструкція та поліуретанові колеса плавно і легко ковзають по дорозі, а податливе кермо керування, яке прокручується на 360°.
Також додатковою перевагою даної моделі в тому, що транспортний засіб має легку систему складання. Достатньо натиснути ногою на педаль біля основи керма і скласти самокат до клацання. Бічна кнопка розблокує кермо, дозволяючи знову розкласти самокат.
Особливості:
- металевий затискач керма;
- крила над колесами;
- передній амортизаційний блок;
- ножне гальмо на задньому колесі;
- легка система складання;
- наклейка на деку - наждак;
- підніжка із пружинкою.
- вигнута форма керма шириною-48 см;
- поліуретанові колеса;
- розмір переднього колеса – 230 мм, розмір заднього колеса – 180 мм;
- висота керма регулюється від 89 до 103 см, з фіксацією у 3х положеннях;
- розмір деки – 57 х 12.5, корисна довжина деки – 38 см;
- висота деки від підлоги – 9 см.
Вік – від 6 років.
Зріст – від 145 см до 192 см.
Максимальне навантаження – 100 кг.
Представлена модель самокату виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 2 397 ₴







