Триколісний самокат з колесами, що світяться та батьківською ручкою 5 в 1 Best Scooter Рожевий Вид 5

-21%
- Готово до відправки
- Код: 25907
1 730 ₴
1 365 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Best Scooter 5 в 1 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжки і ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
Особливості:
- Алюмінієве Т-подібне кермо;
- Регулювання висоти керма;
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком;
- Похилий поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
- Підніжки;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю — знімні та виготовлені з високоміцного зносостійкого пластику;
- Ножне гальмо (step-on-brake), розташовується над заднім колесом;
- 2 різновиди коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє — з полівінілхлориду (пластику PVC);
- Довжина деки — 54 см;
- Ширина деки — 14 см;
- Мінімальна висота керма від підлоги — 63 см, максимальна висота керма — 72 см;
- Довжина керма — 26 см, діаметр ручок — 3.5 см;
- Мінімальна довжина ручки батьківського контролю — 75 см; максимальна — 85 см.
- Мінімальна висота сидіння від підлоги — 27 см; максимальна — 32 см.
- Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
- Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см.
- Безпечне навантаження до 60 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 1 365 ₴







