Триколісний самокат з колесами, що світяться та батьківською ручкою 5 в 1 Best Scooter Синій з червоним

- Немає в наявності
- Код: 25908
1 678 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Best Scooter 5в1 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок та ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
Особливості:
- Алюмінієве Т-подібне кермо;
- Регулювання висоти керма (3 положення);
- Ручки виконані з якісної гуми із рельєфним візерунком;
- Похилий поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється 3 положення);
- Сидіння регулюється (3 положення);
- Підніжки;
- Фіксатор керма – пластиковий затискач;
- Фіксатор батьківської ручки - алюмінієвий затискач із пластиковою ручкою;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю – знімні, та виготовлені з високоміцного зносостійкого пластику;
- Ножне гальмо (step-on-brake), розташовується над заднім колесом;
- 2 види коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє - з полівінілхлориду (пластика PVC);
Характеристики:
Розміри самокату:
- Довжина деки – 54 см;
- Ширина деки – 14 см;
- Мінімальна висота керма від підлоги – 63 см, максимальна висота керма – 72 см;
- Довжина керма – 26 см, діаметр ручок – 3.5 см;
- Мінімальна довжина ручки батьківського контролю від статі – 62 см; максимальна – 85 см.
- Мінімальна висота сидіння від підлоги – 27 см; максимальна – 32 см.
Розміри коліс:
- Передні колеса PU: діаметр – 12 см, ширина – 3 см;
- Заднє колесо PVC: діаметр – 10 см, ширина – 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 1 678 ₴


