Складний самокат двоколісний із великими колесами та двома амортизаторами Best Scooter Чорний з жовтогарячим

- Готово до відправки
- Код: 25920
2 621 ₴
2 397 ₴
Модель має міцну алюмінієву основу з двома амортизаційними блоками. Два великі колеса діаметром 200мм, виготовлені з поліуретану та відрізняються підвищеною зносостійкістю. Гальмування самокату проводиться ножним гальмом при натисканні на крило заднього колеса.
Кермо регулюється в 3х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для себе або дитини. Також на кермі встановлений спеціальний затискач. М'які гумові грипси забезпечать неймовірно комфортне та впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати. Достатньо натиснути ногою на педаль біля основи керма і скласти самокат до клацання.
Особливості:
- 2 амортизаційні блоки - передній і задній;
- крила над колесами;
- легка система складання;
- зручні гумові грипси;
- наклейка на деку - наждак;
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 200 мм; заднє 200 мм;
- висота керма регулюється від 93 см до 103 см, з фіксацією у 3х положеннях;
- висота деки від підлоги - 10 см
Вік – від 5-ти років
Зріст – 145 см до 195 см.
Максимальне навантаження – 100 кг.
Представлена модель самокату виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 397 ₴







