Складний триколісний самокат з колесами, що світяться Best Scooter Сірий з червоним

- Готово до відправки
- Код: 25934
1 758 ₴
1 535 ₴
Триколісний самокат Best Scooter в стильному лаконічному оформленні з покращеними функціями, алюмінієвим кермом, і зі колесами, що світяться!
Система керма оснащена новим механізмом повороту, який забезпечує максимально легке керування самокатом.
Для складання керма потрібно підтягнути нижню основу керма вгору і складаєте.
Висота керма має три рівні регулювання та затискач для надійної фіксації. Ручки виконані з якісної, приємної на дотик гуми.
Конструкція самокату складається з трьох коліс – два передніх та заднє колесо. За рахунок матеріалу з якого виготовлені колеса даної моделі – поліуретан – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка та комфортна.
На деці розташовуються прогумовані елементи, завдяки чому самокат стійкий для стопи та безпечний для дитини. Оснащений ножним гальмом (step-on brake), який розміщений над заднім колесом.
Особливості:
- Ширина – 28 см, довжина – 61 см;
- Ширина деки – 15 см, довжина – 32 см;
- Кермо має три положення за висотою (від підлоги): 65-77 см.
- Ширина керма – 28 см, діаметр ручок: 3 см;
- Передні колеса: діаметр – 120 мм; ширина – 35 мм;
- Задні колеса: діаметр – 80 мм, ширина – 45 мм.
- Кермо – алюміній;
- Затискач керма – пластиковий фіксатор;
- Дека – пластик;
- Колеса – поліуретан (PU).
- Максимально допустиме навантаження – 60 кг.
- Вага самокату: 3,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 535 ₴








