Трюковий самокат двоколісний з алюмінієвими пегами Best Scooter SIMBIOTE Веном Чорний з жовтим

- Готово до відправки
- Код: 25941
4 426 ₴
4 070 ₴
Трюковий самокат Best Scooter підійде для професійних райдерів та новачків в екстремальному катанні.
Основні переваги: промислові підшипники – компресія HIC, алюмінієві диски, підшипники – ABEC 9 Chrome.
Сталева вилка відрізняється міцністю та витримує неакуратні приземлення.
Алюмінієва дека зі сплаву al6061 класичної коробчастої форми з кованою шиєю та кермовим стаканом. Передня частина деки заварена, а на задній у квадратні дропаути встановлені пластикові заглушки. Нижня частина деки за рахунок рейлів ("rails") дозволяє виконувати ефективне ковзання. Покриття деки виконано із крупнозернистої шкірки. Гальмо гнучкий – марганцева сталь.
Колеса на алюмінієвих дисках жорсткістю 88A, діаметром 120 мм та шириною 30 мм виконані з високоякісного SHR-поліуретану ("Super High Rebound" - понад високий відскок).
Максимальна вага, яка допустима для катання на даній моделі, становить 100 кілограм.
Особливості:
Кермо:
- Матеріал – хромомолібденова сталь (Cr-Mo);
- Висота – 93см;
- Ширина – 57см;
- Затискач керма – триболтовий IHC;
- Матеріал грипс – гума.
Дека:
- Матеріал – алюмінієвий сплав al6061;
- Ширина – 12,5см;
- Довжина – 52см;
- Форма – прямокутний профіль;
Колеса:
- Діаметр – 120мм, виготовлені з алюмінієвого металкору;
- Матеріал – високоякісний SHR-поліуретан (PU). "Super High Rebound" - понад високий відскок;
- Підшипники – ABEC 9 Chrome. Мають гарний накат і надійність.
Самокат укомплектований алюмінієвими пегами (2шт).
Вага самокату 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 93 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 4 070 ₴









