Складний самокат триколісний з колесами, що світяться Lamborghini Жовтогарячий

- Готово до відправки
- Код: 25948
2 447 ₴
2 259 ₴
Ліцензований складний дитячий самокат Lamborghini – концептуально новий, триколісний складаний самокат, стильний та ергономічний! Розрахований на дітей від 3 років та вагою до 50 кг.
Матеріал: алюміній+нейлон+поліпропіленова рама!
Складна система опускання керма. Затискач керма – анодований алюміній.
Корпус виконаний із надміцного пластику, дека – надміцний нейлон. Самокат дуже зручний в управлінні, що дозволить зробити катання максимально приємним та безпечним!
Трубка керма виготовлена з алюмінію трикутної форми. Ручки керма із якісної гуми TPE мають восьмикутну форму. Висота керма регулюється від 62,5 см до 80,8 см.
Передні колеса з поліуретану (PU) зі світлом – поворотні, діаметром 120х40 мм, заднє колесо PU 80х40 мм зі світлом забезпечує стійкість самокату.
Особливості:
- Розмір самокату: 60х28х63 см
- Корисна довжина деки: 34 см
- Ширина деки: 15 см
- Кермо регулюється від 63 см до 81 см
- Модель відповідає стандарту якості EN 71.
- Сертифікат встановлює ряд критеріїв безпеки, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
- Вага самокату 3,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lamborghini |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 80.8 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 259 ₴








