Складний самокат двоколісний із великими колесами та підніжкою Best Scooter Червоний з чорним

-15%
- Готово до відправки
- Код: 25963
2 302 ₴
1 948 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат призначений для дітей віком від 5-ти років. Конструкція самокату складана, що робить його компактним та зручним для перенесення.
Особливості:
- Матеріал рами: алюміній;
- Оснащений амортизатором;
- Великі колеса PU 200 мм;
- Підшипники АВЕС 7;
- Нове широке вигнуте кермо;
- Мінімальна висота ручки від підлоги – 80 см;
- Максимальна висота ручки від підлоги – 100 см.
- Розміри деки: 45 х 12,5 см; Корисна довжина деки: 30 см.
- Ножне гальмо на задньому колесі;
- Складна підніжка;
- Максимальне навантаження 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті, Амортизатор |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 948 ₴

