Складний триколісний самокат з колесами, що світяться Best Scooter Чорний з білим

-13%
- Готово до відправки
- Код: 25988
1 546 ₴
1 352 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний самокат Best Scooter з посиленою декою, великими PU колесами зі світлом, складним алюмінієвим кермом!
Висота керма має п'ять рівнів регулювання та затиск для надійної фіксації. Ручки виконані з якісної, приємної на дотик гуми.
Конструкція самокату складається з трьох коліс – два передніх та одне заднє широке колесо. За рахунок матеріалу з якого виготовлені колеса даної моделі – поліуретан – самокат безшумний, а їзда на ньому м'яка та комфортна. Усі колеса під час руху світяться різними кольорами.
Завдяки широкій деки самокат стійкий для стопи та безпечний для дитини. Оснащений ножним гальмом (step-on brake), який розміщений над заднім колесом.
Особливості:
- Ширина – 25 см, довжина – 62 см;
- Ширина деки – 13 см, довжина – 35 см;
- Кермо має п'ять положень за висотою (від підлоги): 69-90 см.
- Ширина керма – 27 см, діаметр ручок: 4 см;
- Передні колеса: діаметр – 130 мм, ширина – 35 мм;
- Задні колеса: діаметр – 80 мм, ширина – 45 мм;
- Кермо – алюміній;
- Затискач керма – пластиковий фіксатор.
- Платформа самокату (нижня основа) – нейлон!
- Дека (верхня кришка на деку) – пластик;
- Колеса – поліуретан (PU).
- Максимально допустиме навантаження – 60 кг.
- Вага самокату 3,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 130 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 1 352 ₴






