Триколісний самокат з колесами, що світяться та батьківською ручкою Best Scooter Синій

-29%
- Готово до відправки
- Код: 25993
2 421 ₴
1 710 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний триколісний самокат Best Scooter з сидінням та батьківською ручкою та амортизаторами.
Призначений для дітей від року та старше. Батьківська ручка легко переставляється наперед і стає кермом триколісного самокату з можливістю регулювання по висоті на 3 положення, який підходить дітям від 2-х до 6-ти років.
Матеріали використані при виробництві цього самокату на дуже високому рівні! Це і не дивно, оскільки він розрахований на використання в кілька років зі зростанням дитини.
Колеса самоката, зі світлом, зроблені з поліуретану (PU) що забезпечує м'яке та безшумне катання. Також, передні колеса світяться під час їзди. Діаметр передніх коліс: 120 мм.
Особливості:
- Висота керма регулюється у трьох положеннях: від 61 см до 75 см;
- Висота батьківської ручки: від 77 см до 95 см;
- навантаження на сидіння до 25 кг;
- Навантаження на самокат 70 кг;
- Розміри платформи: - Довжина 32 см; - ширина 14 см;
- Платформа має антиковзне покриття;
- Поворот здійснюється нахилом керма вправо-ліворуч;
- Розмір передніх коліс: діаметр 12 см; ширина колеса 3 см;
- Розмір задніх коліс (здвоєні): діаметр 8 см; ширина одного колеса 225 см;
- Матеріал коліс: поліуретан (PU) зі світлом;
- Підшипник ABEC-7;
- Ножне гальмо (step-on-brake) розташоване над заднім колесом;
- Вага самокату 2,8 кг.
- Вага самокату з сидінням та батьківською ручкою 4,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Амортизатор |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 710 ₴








