Триколісний самокат з колесами, що світяться та батьківською ручкою Best Scooter Блакитний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 26031
2 268 ₴
2 094 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Само
кат триколісний Best Scooter з сидінням та батьківською ручкою трансформується одразу на кілька транспортних засобів.- Каталку із зручною ручкою для батьків (від 1 року);
- Біговел (від 1,5 років);
- Самокат із регульованою ручкою (від 2-3 років).
Передні колеса PU (поліуретанові) мають розмір 125х24мм, задні колеса PU зі світлом – 100х24мм.
Новий поворотний механізм для покращення керування самокатом.
Функціональні можливості самокату:
- Кермо самоката має 3 положення для фіксації та регулюється по висоті від 55 см до 69 см.
- Ширина керма 22,5 см.
- Корисна довжина деки: 31 см.
- Ширина деки: 12 см.
Особливості:
- Платформа самокату (основа) виготовлена із міцного нейлону;
- Дека (кришка) – пластикова;
- Регулювання сидіння та керма відповідно до зростання дитини;
- Прогумовані ручки;
- Зручне ножне гальмо;
- Рекомендований вік дитини – від 1-го до 6-ти років.
- Максимальне навантаження: беговел – до 20 кг; самокат – до 50 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Висота рульової стійки | 69 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 094 ₴







