Самокат триколісний з колесами, що світяться та димом Best Scooter Червоний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 26040
2 279 ₴
2 104 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Само
кат з турбіною, димом та музикою Best Scooter MAXI – один з найкращих дитячих самокатів, він надійний, стійкий, легкий, кермова стійка регулюється по висоті – росте разом з дитиною!Нова модель з вбудованими турбінами, що світяться, що пускають дим. Турбіни видають звук двигуна.
Особливості:
- Складане кермо регулюється по висоті: 67 - 79 см.
- Ширина керма: 28 см
- Грипси гумові зручні для долоні для зручної їзди
- Рама: алюміній та посилений пластик (нейлон)
- Максимальне навантаження до 60 кг!
- Гальма задні - наступаючий (step-on brake)
- Колеса поліуретанові литі, 2 спереду, одне ззаду
- PU колеса, що світяться, м'які, тихі - не шумлять!!!
- Підшипники: Abec-7
- Музичні та світлові ефекти.
- Діаметр PU коліс: передні 120х35мм, заднє 9 см
- Світлодіодні колеса (блимають під час руху)
- Розмір платформи: довжина 60см, ширина 16см
- Корисна довжина деки: 38 см
- Корпус: міцний ABS пластик + нейлон
- Вік: від 2 до 8 років
- Зріст дитини від 95 до 130 см.
- Вага самокату 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 104 ₴






