Самокат трюковий двоколісний з алюмінієвими пегами Best Scooter FEAR Чорний з білим

-8%
- Готово до відправки
- Код: 26061
5 690 ₴
5 233 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий двоколісний самокат з алюмінієвими петлями Best Scooter FEAR підійде для професійних райдерів та новачків в екстремальному катанні. Конструкція самокату відрізняється міцністю та надійністю, обладнана алюмінієвими дисками, підшипниками ABEC 9 Chrome, сталева вилка витримує неакуратні приземлення. Максимальна вага, допустима для катання на даній моделі, становить 100 кілограмів.
Особливості:
- Матеріал керма – хром-молібден (CrMo 4130). Хромомолібденовий сплав сталі – популярний матеріал для виготовлення кермів. Поєднує в собі високу жорсткість та міцність.
- Висота від підлоги – 85 см.
- Ширина керма – 58 см.
- Матеріал грипс – гума (двоколірна), TPE rubber Grips (double colour) 170L.
- Система компресії – SCS (Standard Compression System). Фіксує компресію 4-болтовий затискач.
- Матеріал деки – алюміній AL7003-T6.
- Довжина – 53 см.
- Ширина – 12 см.
- Гальма - гнучкий ножний (Nylon + Mn steel).
- Діаметр коліс – 115 мм.
- Ширина – 26 мм.
- Матеріал - високоякісний SHR-поліуретан ("Super High Rebound" - надвисокий відскок).
- Підшипники – ABEC-9 Chrome. Це підшипники високої точності складання, мають гарний накат і надійність.
- Матеріал рогів – алюміній CNC AL6061-T6.
- Довжина – 5 см.
- Діаметр – 2.8 см.
- Надміцна вісь – твердість класу 11.9 (Grade hardness 11.9).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 115 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 5 233 ₴










