Самокат трюковий двоколісний з алюмінієвими пегами Best Scooter Portal Чорний із синім

-8%
- Готово до відправки
- Код: 26090
4 172 ₴
3 837 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кілька слів про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Особливості:
- Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
- Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
- Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
- Колеса 120 мм, як і належить трюковому самокату з великою жорсткістю і виготовлені з високоякісного SHR-поліуретану. Алюмінієві диски.
- Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
- Дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
- Грипси у даного самокату виконані із міцного нековзного матеріалу.
- Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
- Конструкція - кермо із хроммолібденової сталі, дека - алюміній AL7003-T6;
- Колеса – 120 мм PU (високоякісний SHR-поліуретан);
- Диски коліс – високоміцний алюміній AL7003-T6;
Харктеристики:
- Ширина керма – 58см;
- Висота керма від підлоги – 89 см;
- Ручки – гума.
- Пеги – 5,4 см.
- Максимальне навантаження 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 837 ₴









