Складний самокат двоколісний із великими колесами та ручним гальмом Best Scooter Чорний із синім Вид 4

- Готово до відправки
- Код: 26101
3 824 ₴
3 489 ₴
Двоколісний самокат від «Best Scooter» з дисковим гальмом - стане відмінним подарунком як для дорослих, так і для дітей!
Модель має міцну металеву основу з двома амортизаторами. Два великих колеса діаметром 230 мм і 200 мм, виготовлені з поліуретану і відрізняються високою стійкістю до зносу. Самокат гальмується двома способами: за допомогою гальмівної ручки на кермі, яка натискає дискові гальмівні колодки на заднє колесо, або за допомогою ножного преса на заднє колесо.
Кермо регулюється в 3 положеннях, так що ви можете легко вибрати зручну висоту для себе або вашої дитини. Також на кермі знаходиться спеціальний затискач, який надійно фіксує ручки і знімає брязкання. М'які гумові захвати забезпечать неймовірно зручний і впевнений контроль, так як руки дитини не ковзають від основи. Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати. Достатньо натиснути ногою на педаль біля основи керма і скласти самокат до клацання.
Особливості:
- дискове і ножне гальмо;
- 2 амортизаційні блоки - передній і задній;
- крила над колесами;
- легка система складання;
- зручні гумові грипси;
- затискач керма;
- фляго тримач;
- світлодіодна фара;
- наклейка на деку - наждак;
- поліуретанові колеса;
- переднє колесо 230 мм; заднє 200 мм;
- висота керма регулюється від 93 см до 103 см, з фіксацією у 3х положеннях;
- ширина керма – 38 см;
- розмір деки – 49 х 14 см; корисна довжина деки – 35 см;
- висота деки від підлоги - 10 см
- Зріст – 145 см до 195 см.
- Максимальне навантаження – 100 кг.
Представлена модель самокату виробляється на фабриках відповідно до європейського критерію якості та безпеки EN 71. Цей сертифікат встановлює низку вимог, що запобігають основним ризикам: фізичні та механічні, займистість, хімічні, електричні, гігієнічні ризики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 230 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 3 489 ₴







